سوالات رایج درباره دزدگیر ترانسفورماتور Nettcall TC-103

 سوالات رایج درباره دزدگیر ترانسفورماتور Nettcall TC-103

          1-      دستگاه در هنگام قطع برق نیز فعال است؟

بله  در درون دستگاه دزدگیر ترانسفورماتور  باتری لیتیوم یون قرار دارد که پس از قطع شدن برق، این مورد را به کاربران خود اعلام می­کند و سنسورهای آن نیز فعال هستند و هر گونه اتفاق مشکوک را برای کاربران ارسال می­کند.

2-      باتری دستگاه چقدر شارژ نگه می­دارد؟

باتری دستگاه تا 5 ساعت پس از قطع شدن برق سیستم را فعال نگه می­دارد و قبل از اینکه شارژ باتری به اتمام برسد، دزدگیر ترانسفورماتور نتکال TC 103 کاربران خود را از این موضوع مطلع می­سازد و پس از وصل شدن برق، باتری لیتیوم یون  بصورت خودکار شارژ خواهد شد.

3-      چند شماره را میتوانیم به عنوان کاربر تعریف کنیم؟

شما تا ده شماره­ موبایل را می­توانید به عنوان کاربر اضافه کنید، اما برای اینکه سرعت اطلاع رسانی دستگاه کاهش پیدا نکند بهتر است تعداد کاربران از 5 نفر تجاوز نکند.

4-      این دستگاه فقط از ترانسفورماتور مراقبت می­کند؟

سیستم دزدگیر ترانسفورماتور نتکال TC103 علاوه بر حفاظت از ترانسفورماتور، هر گونه حرکات مشکوک اطراف ترانسفورماتور و تابلو برق را به شما اطلاع می­دهد و علاوه بر آن از کابل های رابط و تابلو برق ( از طریق سنسور در تابلو برق)  نیز حفاظت می­کند.

5-      برای راه اندازی سیستم دزدگبر ترانسفورماتور و ارتباط با آن به اینترنت نیاز داریم؟

دزدگیر ترانسفورماتور نتکال TC103  از طریق پیامک و برقراری تماس تلفنی با شما در ارتباط خواهد بود و به اینترنت نیاز ندارد.

6-      سیمکارت دزدگبر ترانسفورماتور نتکال  TC 103را چگونه شارژ کنیم؟

برای شارژ سیمکارت نیازی نیست که سیمکارت را از دستگاه خارج کنید و می­توانید با موبایل خود برای سیمکارت شارژ ارسال کنید.

  7-      آیا هشدارهای دستگاه بصورت مشخص و تفکیک شده ارسال می­شود؟

بله، دزدگیر ترانسفورماتور TC 103 هر اتفاق را بصورت مجزا  از طریق پیامک و با متن فارسی برای شما ارسال می­کند، در برخی موارد مهمتر علاوه بر پیامک از طریق تماس صوتی نیز به شما اطلاع رسانی می­کند.

8-      دزدگیر ترانسفورماتور نتکال TC 103 کجا نصب می­شود؟ 

دزدگیر ترانسفورماتور نتکال TC 103 ضد آب است و بر روی پوشش بیرونی ترانسفورماتور به گونه ای نصب می شود که سنسور تشخیص حرکت آن به سمت پایین باشد و از بخش فشار ضعیف ترانسفورماتور نمونه های مربوط به سه فاز را باید به دستگاه وصل کرد.

9-      آیا دستگاه کاربران را از اتمام شارژ سیمکارت مطلع می کند؟

بله، دزدگیر ترانسفورماتور قبل از اتمام شارژ سیمکارت به کاربران اخطار می­دهد تا نسبت به شارژ آن اقدام کنند و علاوه بر آن کاربران می­توانند از دستگاه میزان شارژ سیمکارت آن را استعلام بگیرند.

 

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

"نظر شما مهم است: با اشتراک‌گذاری تجربیات خود، به بهتر شدن ما کمک کنید."